Jsem rošťák i gentleman, jsem sportovec i gaučák, ale hlavně jsem DANDÍK

Neúspěšně úspěšný maraton podruhé.....

16. září 2010 v 15:21 | Vendy |  NAŠE ZVÍŘECTVO

Víkend 3.-5.9 2010

Druhá výstava v pořadí se konala v Rybníkách u Dobříše.Byla to výstava krajská a měla pro mne připravená mnohá překvapení.
Prvním bylo to, že to byla výstava venkovní a tím pádem i moje premiéra na trávě.Na většině výstav chodíme v halách na pevném povrchu, ale na trávě? Ta je přece k úplně jinejm věcem, běhání, válení a skákání ale na výstavní chození!
Však taky panička měla strach, abych nezačal hopkat a poskakovat.Jenže kam pak na mě, vždyť jsem nějakej profík, no ne......

Druhým bylo to, že se tentokrát vystavovala celá moje rodina, tedy táta i mamka.Ta byla ve výstavním kruhu po hodně dlouhé době, ale bylo vidět, že není šampionkou nadarmo.Pěkně jí to ťapalo, i když to byla ona a táta, kteří po té trávě hopkali .Za třetí bylo překvapením, že jsem poprvé tátu porazil v rozstřelu o titul, v tomhle případě o Krajského vítěze.

Poslední byli skotští dudáci, oni tedy nebyli úplně skotští, je to sdružení lidí z celé republiky, kteří propadli kouzlu skotských dud a skotských písní. Ale hráli jak praví a nefalšovaní Skoti z Highlanders.Ze začátku jsem se toho divného bubnování a pištění bál, ale pak jsem si zvykl a chrupal si ve své výstavní kleci až do odpoledních soutěží.
Jediné čeho se panička obávala bylo počasí, které mohlo všechno zhatit, ale i to k nám bylo milosrdné a během dne se ukázalo i sluníčko, které vydrželo na obloze až do večera.
V odpolední soutěži o nejkrásnějšiho psa třetí FCI skupiny, tedy teriéra, jsem skončil na 4-6 místě.Ale stejně jednou budu první!

Já a mamka
Tak to jsem já a mamka.......
Táta

.....a tohle táta....
9
.....a zase mamka, fešanda, a to už je příští rok veteránka.....

4
.....skotští dudáci poprvé....
5
.....podruhé....
6
.....a po třetí a naposled.....

A ještě pár jiných pejsků....
3
1
.....my jsme ale dvojka....
+
....a kde jsem já?

Krajská výstava Rybníky u Dobříše,V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz,rozhodčí p.Lindborg Mats(SV)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaCARPE DIEM Úžasný