Jsem rošťák i gentleman, jsem sportovec i gaučák, ale hlavně jsem DANDÍK

Než pro nás přijedou....

18. října 2010 v 11:49 | Vendy |  NA CESTÁCH
+V pátek ráno jsme otevřeli oči do sice mlhavého, ale už trochu slunného rána.
Panička si v klídku dávala v posteli kafe, já ležel vedle ní o koukal kdy jí co odpadne ze snídaně, abych si to smlsnul.
Náš poklid ovšem nemile přerušil můj člověčí táta, který volal, že už vyjíždí a za chvíli nás vyzvedne na chatě.

Panička sice oponovala, že si užíváme ještě v pelíšku, a že musí teprve dopít kávu, aby mohla normálně fungovat, a .....jenže táta byl neústupný a tak jsme chtě, nechtě museli opusti vlídné teplo peřin a připravit se na cestu.

Jenže jak se nakonec ukázalo, s tou rychlostí to nebylo zas až tak horký, tak si panička ještě obešla tu ranní zahradu, z které pomalu odplouvala mlha a začínalo prosvítat sluníčko.
24

+

....do pavučiny se nachytaly korálky mlžného oparu, a vytvořily na starém plotě krajkový závěs.....

+
....tak tenhle pavouk si moc práce nedal,jeho pavučina je jen shlukem vláken bez řádu.....No a nakonec přijeli oba tátové a mamka s třičtvrtěhodinovým zpožděním, a vyrazili jsme směr České Budějovice a chata na Petříkově.Po cestě se udělal nádherný slunečný den, a tak když jsme dojeli a vynosili věci z auta, člověčí táta zatopil a my pesani šmejdili kolem chaty co je nového.Šmejdila i panička a koukala co nového zas člověčí táta udělal.Když všechno prošmejdila a pochválila, vyrazili jsme do lesa na houby a na procházku.Lesy jsou v okolí hodně smíšené, buky, duby, smrky a borovice a jsou tím pádem v tomhle období hodně barevné a plné krásných trav.
56
60

62
57
54
Hub jsme sice moc nenašli, ale za to jsme našli plyšový buk.Zřejmě je to buk zimomřivý a tak si na zimy pořídil slušivý zelený svetřík .
+
33
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 16. září 2011 v 11:15 | Reagovat

Krásné fotky z přírody..podobné výjevy mám taky ráda...líbí se mi ta mlha, pavučina a ten stín...Jsi úžasná fotografka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaCARPE DIEM Úžasný