Jsem rošťák i gentleman, jsem sportovec i gaučák, ale hlavně jsem DANDÍK

Všem, které si myslí, že nejsou užitečné...

2. února 2011 v 11:45 | Vendy |  PELMEL
32

Tahle kytička a následující věty jsou pro všechny z nás, kterým se alespoň jednou denně zdá, že jsou vlastně úplně k ničemu........to ženy vždycky dokážou vtisknout životu a světu kolem sebe smysl. To na ženy pokaždé zbývají velká rozhodnutí týkající se rodiny, dětí, domova, kde všichni společně v klidu žijí a ktrý děti jednoho dne bez známky lítosti opustí, když si vybudují své vlastní domovy. To ženy rozhodují, co budou jejich rodiny jíst, co budou mít na sobě, s kým se budou stýkat. To ženy dávají rodinu dohromady, když ji potká nešťastná událost, chlácholí své potomky, když mají zlomená srdce, když se jim nesplní jejich sen. A sedí u svých synů a drží je, když jim doktoři něco zašívají nebo dávají do sádry. Ženy se na tomto světě zasloužily o spoustu dobrých věcí, a přesto je na ně pohlíženo jako na něco méněcenného oproti mužům, protože je společnost a příroda nutí, aby byly na mužích závislé - závislé na jejich jméně, na jejich ochraně.
Ženy existují pro své muže, naslouchají jim, sytí je, a když je zapotřebí, tak i klamou a říkají jim, co chtějí mži slyšet. Ženy mužům usnadňují život, přestože jim samotným to často život ztěžuje. Někteří muži nemají skutečnou představu o tom co je bolest, láska, věrnost - a proč taky, když se automaticky předpokládá, že bolest budou celý život ve vztazích s muži zakoušet ženy, že celoživotní lásku a věrnost nabídnou ženy mužům?.....

Tak všem přejí hezký den a nebojme se i občas být pyšné na to, že jsme ženy....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 signoraa signoraa | E-mail | Web | 2. února 2011 v 21:30 | Reagovat

Krásně napsané a hlavně pravdivé. Oni ti pánové tvorstva si ale většinou uvědomí, že by bez nás byli ztracení. Ovšem, málokterý to dokáže ocenit, natož to nahlas přiznat.

Begónie je krásná. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaCARPE DIEM Úžasný