Jsem rošťák i gentleman, jsem sportovec i gaučák, ale hlavně jsem DANDÍK

Velký úspěch a velká gratulace....

13. března 2011 v 14:02 | Vendy
Ve dnech 10.3.-13.3. 2011 se v anglickém BIRMINGHAMU konala jubilejní 120.výstava CRUFT. Jedná
se o největší a nejprestižnější světovou psí výstavu, a letos se jí zúčastnilo 28 000 pejsků všech plemen. A jelikož tento blog je hlavně věnován dandíkům a jejich světu, nemůžu tedy opomenout obrovský úspěch těchto nádherných pejsků z České republiky kteří se v konkurenci 48 dandíků z celého světa a těch nejlepších z nejlepších umístili na příčkách nejvyšších. A navíc je to úspěch i "rodinný", neboť jeden z nich je otec mého Bobíška, COLORADO CASH a další dva jsou také pokrevně spříznění.
Dezzi se umístil ve své třídě jako první, a navíc i získal titul BOB, což je vítěz plemene, jeho sestřička Drussilka byla první ve fenkách a nejlepší fena, a Colorado(velký Bobeš) se umístil hned za Dezzim na druhém místě ve své třídě.
Takže velká gratulace letí do "Žihelské zahrady" a Mirce, která se chovu těchto pejsků věnuje z velkým nasazením. A velmi potěšující je že i na příští ročník této soutěže se na jediné kvalifikační výstavě v Čechách opět nominoval český dandík a to TAFF Z ROXBURKU SUN chovatelky Zoji z Bíliny, jejíž chovná stanice je nejstarší u nás a její odchovanci jsou po celé Evropě a úspěšně svojí mateřskou stanici také reprezentují.Doufejme že se ještě podaří dalším českým dandíkům se kvalifikovat na dalších výstavách které budou a že v příštím ročníku budou též úspěšní.
Oficiální získané tituly těchto úspěšných dandíků jsou:ICH CH Diamond Dazzle ze Žihelské zahrady BEST OF BREED, DOG CHALLENGE CERTIFICATE(nejlepší z plemene, nejlepší z třídy šampionů)
ICH CH Drusilla Delight ze Žihelské zahrady BEST OPPOSITE SEX, BITCH CHALLENGE CERTIFICATE (nejlepší opačného pohlaví, nejlepší fena z třídy šampionů)
a 1. a 2. místo ve třídě otevřené pro Dezziho a Colorada.
Tituly psané na fotografiích jsou české ekvivalenty na mezinárodních výstavách, na Cruft jsou ty tituly trochu odlišné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanka Prausová Blanka Prausová | E-mail | Web | 13. března 2011 v 16:09 | Reagovat

Je to opravdu FANTASTICKÝ úspěch, dosud se žádný dandík z Čech Cruft´s nezúčastnil. Dandíci z chovatelské stanice "ze Žihelské zahrady" manželů Rusových zabodovali neskutečně!!!, ale co je nejdůležitější, ZASLOUŽENĚ!!!!!
Gratuluji, obdivuji a přeji tu slávu z celého srdce!!!

2 worlddandie worlddandie | Web | 13. března 2011 v 16:55 | Reagovat

[1]: Jo, jo, a myslím že tím pádem se i mi ostatní jak majitelé dandíků tak i všichni ti kdo je chovají můžem i trochu nafukovat, že se čeští dandíci v psím světě neztratí.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaCARPE DIEM Úžasný